iTools

2014 Build 0925

iTunes'a mükemmel bir alternatif

5.0

5

2.5M

Rate this App

iTools bütün Apple cihazlarınızı iTunes'a benzer şekilde düzenleyebilen ve Apple programında bulunan bazı sinir bozucu özelliklerden kendini kurtarırken yeni ve ilginç seçenekler ekleyen bir araçtır. Programı kullanmak için öncelikle bütün iOS cihazlarınızı (iPhone, iPod, iPod Touch, iPad) PC'nize bağlamalısınız. Bir kere bağlandıktan sonra bütün içeriği iTunes'un becerikliliği ve Windows Explorer'ın basitliğinden faydalanarak yönetebilirsiniz.

Uygulamanın farklı pencerelerinden fotoğraflarınızı, müziğinizi ve uygulamalarınızı yönetebilir, onları makinenize transfer edebilir, silebilir ve ismini değiştirebilirsiniz. Tabi ki cihazınıza genel olarak göz atabilir ve ne kadar boş ve dolu alan kaldığını da öğrenebilirsiniz. iTunes gibi iTools'da da bütün bilgiler gözükür ancak iTools'daki geliştirilmiş basitlik çoğu kullanıcıyı memnun edecektir. Eğer bütün bunlar da yeterli değilse uygulama herhangi bir kurulum gerektirmez, sadece başlatın ve bırakın.

iTools en büyük faydası her yere götürebileceğiniz ve kurulum yapmadan bir flash diskten kullanabileceğiniz, iTunes'a çok ilginç bir alternatiftir.
Uptodown X